| anonim_4396 a întrebat:

Am counter-strike 1.6 Romania si cand intru in el sa joc mi se blocheaza cam din 5 in 5 minute iar rezolutia mi-o arata aproape pe jumatate din ecran, am incercat sa o schimb da nu merge iar arma o tine in mana stanga dau sa o schimb dar nu se schimba! am mai descarcat counter-strike 1.6 simplu dar face la fel! mentionez ca pana acum mi-a mers! care este problema? (funda celui care ma ajuta)

2 răspunsuri:
| jimm999 a răspuns:

Intra in optiuniду video si bifeaza OpenGL

| lgckiddz a răspuns:

Da-mi funda, si baga id geo.lucka@yahoo.com. Te ajut eu cu mare placere :]!