| gaogaieferdinnand a întrebat:

Am o problema la counter strike 1.6 intru pe un server oarecare si in 5-10 minute jocul se blocheaza si-mi arata un mesaj de genul Warning -Connection Probblem. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Jeryko a răspuns:

Ori iti pica netul ori poate sa fie ceva de la firewoll sau de la antivirus dezactiveazale pe ambele si asigurate ca iti merge bine entu fara itnreruperi, sau poate sa fie de la sv intreaba-i pe alti daca patesc la fel pe acel server