| Iulian982 a întrebat:

Am cumparat assassin creed 3, am jucat o perioada apoi a trebuit sa reinstalez windows-ul. Dupa ce a reinstalat windows-ul am instalat si assassin cree3, a mers dar cand intru in joc nu se descide se face ecranul negru si atat. Cineva mi-a spus ca trebuie sa instalez niste drivere si daca e asa, ce drivere trebuie sa instalez sau ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| adybutterfly a răspuns:

Ca sa gasesti driverele, cauta un everest cu serial, daca nu te duci pe blogul meu si il descarci (blogulluikidnapper.blogspot.de) si acolo ii dupa introducere de serial ai sa gasesti ce iti trebuie, daca pc-ul este vechi (in majoritatea cazurilor) driver-ul exact ai sa il cauti manual, sorry for you si sa-l stresez in gura pe ala care ti-a dat sfatul