| Bujie007 a întrebat:

Am avut windows xp si mi-am instalat assassin creed 2, si a mers bine.Mi-am bagat windows 7, am instalat assassin creed-ul si imi apare o prostie cu "uplay" si trebuie sa-mi fac cont pana mea! Data trecuta a mers perfect. Dupa ce mi-am facut cont am vrut sa intru in joc si cere serial keystraight face Ce sa fac?

1 răspuns:
| GeorgeeFLMCMXCIX a răspuns:

Uplay este cand ai jocul cumparat si trebuie sa bagi codul de activare. tu presupun ca il ai piratat asa ca trebuie sa bagi crack-ul jocului.