| Alexidldvdje a întrebat:

Salut TPU!
Am cumparat dlc-ul cu Romania pe euro truck simulator 2 si nu am harta Romaniei deblocata.
Cum fac sa accesez harta?

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Prima data da un restart la Steam.
Daca nu merge, desi ar fi trebuit, mergi in library unde ai jocurile tale si click pe euro truck sim 2. Acum in dreapta o sa vezi dlc'urile tale, click pe manage my DLCs si debifeaza/bifeaza casuta de la DLC. Normal Steam trebuie sa dea drumu la content.

| OmBanal33 a răspuns:

Pentru a ajunge in Romania, trebuie sa detii si Going East

| Alexidldvdje explică (pentru OmBanal33):

Adica?

| Eufncn a răspuns (pentru Alexidldvdje):

Adică mai ai nevoie de DLC-ul cu Ungaria. Harta originala nu are granița cu România. Și de-aia nu-ți merge cel mai probabil