| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Am cumparat jocul DOOM3 BFG EDITION, l-am instalat si cand am scos DVD-ul din unitate am constatat ca e zgariat binisor si are niste urme de crapaturi. oare este o problema? Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| xToToShelx a răspuns:

Daca poti porni aplicatia nu este nici o problema. Daca era teoretic ti-ar fi spus la instalare ca fisierul este corupt sau alte chestii de genul acesta:d

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Atita vreme cit ai serialul de pe carcasa, discul poti sa il faci salata. Iei si activezi jocul pe Steam cu serialul original si gata.winking