| alexboss2020 a întrebat:

Am cumparat ultimul nfs de la altex,l-am instalat pe PC si m-am jucat aproape o saptamana pe el,dar azi nu a mai mers originul imi aparea un cerculet ca se incarca contul dar nu se intampla nimic,am incercat sa inchid originul si sa il deschid dar tot la fel face,l-am sters si l-am instalat din nou dar nu am rezolvat nimic, am incercat sa intru la ei pe site imi aparea acolo free games dar pagina era goala, o fi de la ei? Nu doar ca nu imi mere originul dar nici site-ul lor nu mai merge! Si fara origin nu imi merge NFS!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Stai linistit, cred ca e de la ei pentru ca asa face si la mine!

| alexboss2020 explică (pentru lpavel):

Ms! Si la mine merge acum! happy

1 răspuns: