| firstalex a întrebat:

Am cumparat un gamepad.Dar in fifa 13 pot controla doar intr-un meci nu si cand sunt singur cu portarul de exemplu.
Daca dau la control imi arata tastatura desi eu am bagat gamepad-ul in PC, iar pe net la unu ai arata gamepad-ul nu tastatura.
Daca ma poate ajuta cineva sa controlez tot jocul cu gamepad-ul si sa pun controalele cum vreau eu.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Jocurile recunosc doar anumite gamepad-uri cele preferate find de xbox360 sau ps3. Asigura-te ca ai instalat driver-ul si ca ai selectat gamepad-ul in optiunea de control a jocului.

| firstalex explică (pentru Wr3nch):

Dar cum selectezi gamepad-ul in control ca am cautat si nu gasesc

1 răspuns: