| iflroin1999 a întrebat:

Am descarcat aplicatia BlueStacks iar cand vreau so instalez pe la jumatea instalului imi apare eroarea "This application requires at least 2 GB of physical memory." Nu inteleg di nce cauza pentru ca memorie am destula. (mentionez ca am Windos XP) Ajutati-ma DAU FUNDA! SCUZATI CATEGORIA NU AM STIUT UNDE SA POSTEZ!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Ai nevoie de 2gb RAM nu 2 gb memorie de stocare. Asta inseamna ca tu nu ai 2 gb de RAM deci nu-l poti instala.

| iflroin1999 explică (pentru Wr3nch):

Mersi ca mai lamurit care era problema

2 răspunsuri:
| AlexStroie99 a răspuns:

Nu stiu.