| DaNyEl64 a întrebat:

Am descarcat cabal si dupa aproximativ 5 minute ma scoate din joc fara nici o eroare.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa-ti dai cu parerea daca nu ai nici o eroare! sau ti-a dat eroare... ceva?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai memorie RAM! Daca stii ca indeplinesti cerintele de sistem si ai memorie ram, atunci inchide messenger, skype... celelalte programe care le ai deschise in acel moment pe pc.
Bafta!

| DaNyEl64 explică (pentru neluL):

Multumesc, o sa incerc.

| DaNyEl64 explică (pentru neluL):

Cred ca e de la RAM, eu am 2GB pe RAM si cand am intrat in joc am dat la task manager > performance si la memoria RAM ocupata era 1, 9GB dupa ce am iesit din joc, 949MB... Deci e de la RAM!

| DaNyEl64 explică (pentru DaNyEl64):

Nu stiu care e problema pentru ca indeplinesc cerintele de system...

| neluL a răspuns (pentru DaNyEl64):

Am zis sa inchizi toate aplicatiile care sunt deschise ->repet TOATE! Lasa doar Cabal deschis. (nu e de la Ram daca ai 2GB) Lasa Task Manager deschis la Procesor si memorie ram si joaca-te. Daca se inchide iti dai seama care din ele sta sus de tot.

| DaNyEl64 explică (pentru neluL):

Am incercat, am inchis toate aplicatiile dar tot mi se inchide jocul, m-am uitat in Task Manager si era ocupat 1, 5GB din RAM si tot mi sa inchis.Nu stiu care o fii problema, poate de la.net framework?

| DaNyEl64 explică (pentru neluL):

Nici o eroare, nimic. Asta e...iti dau funda oricum.

| neluL a răspuns (pentru DaNyEl64):

Nu poti sa-ti dai cu parerea daca nu ai nici o eroare! sau ti-a dat eroare... ceva?