| seby00 a întrebat:

Am descarcat jocul The crew Beta de pe Uplay dar cand vreau sa intru in el mi se inchide mereu... serverele sunt inchise sau este o problema de la mine? dau funda fast!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Asteapta sa ti se descare in totalitate jocul, nu pana la linita aceea une scrie playable, ca jocul inca nu s-a descarcat si instalat in totalitate.

Bft!

| seby00 explică:

Sa descarcat in totalitate dar se inchide, mi-a aparut plyable inainte sa dau intrebarea... mi-a aratat ca s-a descarcat...