| Jee354 a întrebat:

Am descarcat Metin2 HFM si cand intru pe caracter,imi apare ecranul intunecat, incat de-abia mai vad..Cine poate sa ma ajute are funda happy

Răspuns Câştigător
| aladeieri a răspuns:

Sal, iti dau eu un metin2 tare unde este permis si Swichbotul, da un ochi aici http://youtu.be/YA6x7uHNFAc ai jos in descriere site de la metin si link de download pentru Swichbot bafta!

3 răspunsuri:
| DarkusEyes13 a răspuns:

In legatura cu metinul HFM este un jeg de mt2, eu nu il pot descarca de pe site-ul official.Descarc autopatherul, totul este bine, apoi cam pe la 9, 8% imi da eroare si cand vreau sa intru iar pe site imi zice ca este in reparatii, astept cam 5min apoi merge iar site-ul off merge este bine intru iar in autopather si se blocheaza iar si nu imi mai functioneaza si tot asa defecare data cand intru in pather. Ce pot face si eu?

| Gabriel_Eduard_1995_DwvS a răspuns:

Asta inseamna ca mt are cateva probleme

| Manjina_Fabyan_1995 a răspuns:

Astepti sau dai refresh