| wRaDDu a întrebat:

Salut, am o problema cu win 8 mi-am descarcat recent metin2 european si cand sa intru in el nu imi intra pareri? Cine poate sa ma ajute. FUNDA

3 răspunsuri:
| Gameru a răspuns:

Salut
Metinul nu prea cred ca este compatibil cu windows 8 fiindca windows 8 este foarte nou si metinul este vechi
Cu prietenie
Florin.

| alex13king a răspuns:

Sunt 3 cazuri:
1.Placa video e praf!
2.Nu ai instalat cu crack(stiu ca metinul nu are crack dar la cele mai vechi unele au de ex. Metin2 sun)
3.Si eu am avut win 8. Dar l.am schimbat pentru ca am aflat ca win 8 nu e facut pentru jocuri(incearca win 9 sau XP)
Asta e sfatul meu! NOROC (funda?)

| wRaDDu explică:

Acuma nu prea stiu ce sa cred nici eu am-as juca metinu` asta cat timp e mentenanta pe forgotten placa video e buna, inca ceva mai astept pareri si o sa evaluez cele mai bune raspunsuri prin fundita multumesc pentru intelegere.