| 苹果汤 a întrebat:

am descarcat o mapa de minecraft si este pe survival si as vrea sa ma schimb pe creative dar cred ca atunci cand a fost facuta mapa nu i s-au permis codurile! Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Gabor_Monica_1978 a răspuns:

Poti descarca too many items si apoi sa schimbi la creativ happy

| Catrinutza29 a răspuns:

Nu cred ca merge deoarece nu i s-au permis codurile. Cauta mape dar sa fie de creative.

| Eiccjsjdijcdj a răspuns:

O deschizi in lan si lasi coduri pornite :-) si iti dai singur gamemode 1.Am invatat de la cineva.