| Gamesoflegend a întrebat:

am descarcat Prince of Persia: The Forgoten Sands, si mi-a mers. Problema e ca dupa ce se termina intr-o, Printul se ridica dupa stanca, se ridica in picioare si apoi mi se face tot ecranul albastru si imi zice ceva de software si imi spune sa repornesc PC-ul in Safe Mode. Dupa ce il repornesc in Safe Mode si tot asa imi face. Ma ajuta cineva?

1 răspuns:
| Candy a răspuns:

Pai asta inseamna ca price of persia al tai are virusi si daca iti apare ceva in engleza dupa ce il aprinzi :windown no suporte E.T.C.cel mai bine e sa dezinstalezi prince of persia si sa descarci o versiune care nu e periculoasa pentru calk
fundita plz plz