| alexRE a întrebat:

Cum vi s-a parut jocul Prinse of Persia The Forgoten Sands a fost la fel de bun, de memorabil ca si Prince Of Persia Warrior Within (care dupa parerea mea e cel mai bun din toata seria)?

3 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! L-am vazut si am si jucat Prinde Of Persia- The forgoten Sands, ce pot spune e muult mai captivant decat celalalt deoarece efectele si imaginatia regizorului dar si cel a jocului a depasit multewinking insa mai avea un pic si era The Lord of the rings laughing

| 2B a răspuns (pentru Ambassaderåd):

Bine punctat! The Lord of the rings, Dar sa stii ca ai mare dreptate!

| 2B a răspuns:

Buna! Sunt de acord cu tine Prince of persia warrior within a fost cel mai greu! Si tot odata cel mai tare din toate trilogia l-am terminat de vreo 5-6 ori si nu ma satur! Mda si forgoten sands e fain doar ca poveste dar e mult mai complicat warrior withi! Ei asta e parerea mea alti cred cum vor ei! Mult succes in continuare!