| Bogdan2111s a întrebat:

am downloadat farming simulator 2013 si cand intru in el imi spunea sa instalez driverele am instalat driverele la placa si acum imi apare ceva de 3D sa instalez drivere ce sa fac var rog ajutati-ma. Placa video este ati fire Gl8800, procesorul este de 2. 8ghz si rami de 512 mb.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru windows XP 32 bit instaleaza driverele de aici FireGL 8800 :
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/firegllegacy-xp.aspx

| Bogdan2111s explică:

Le-am instalat dar tot asa spune