| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU;),am facut acum recent un blog si am nevoie de niste pareri, ce trebuie sa schimb la el sau daca e ok http://jokeruu.blogspot.ro/

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa schimbi platforma =)) Personal, prefer www.ucoz.ro - e mult mai oky de utilizat :)

| ReVerso a răspuns:

Da... Blogul trebuie inbunatatit rau de tot.1: cica blogul trebuia sa se numeasca „joker„nu joke dar in fine poate asa ai vrut tu sa scrii.
2: Care e faza cu timiditatea? e putin banala... Poate fi si interesanta daca o expui intr-un fel sau altul...
Nu ti-o spun din rautare. dar ai de invatathappy

| vampir004 a răspuns (pentru ReVerso):

Stiuwinking debea acum l-am facut, am mult de muncahappy