| UnSimpluRoman a întrebat:

Salut TPU,
Am facut o cerere de helper pe un sv si un admin mi-a dat contra pentru ca zicea ca nu am activitate, in fine vreau sa stiu la ce se referea.
Dau funda pentru raspunsul cel mai bun.

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai inseamna ca nu ajuta-i prea mult. Nu aveai activitate pe server probabil.

| UnSimpluRoman explică (pentru DoarBogdan):

Eu intru pe server in fiecare zi...

| DoarBogdan a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Si ii ajuti pe ceilalti?

| UnSimpluRoman explică (pentru DoarBogdan):

Normal e server de ze(zombie escape) e teamwork big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Pai vorbeste cu adminul sa vezi de ce face asta.

| Sn4k3 a răspuns:

Adica nu stai destul pe server.

| MrBogdan14 a răspuns:

Pai in principal se refera ca nu stai suficient de mult pe server pentru a primi acea functie. In plus chiar daca nu ai functia ar trebui sa ajuti playerii cu informatii, si altele. Sper ca te-am ajutat. happy

| ClauM7 a răspuns:

Din moment ce sunt frecvent cu grad pe servere. iti pot spune ca acel raspuns a fost dat pentru ca: 1. Nu esti activ deloc. 2. Nu te vrea in staff. 3. Nu a gasit alt mod de a te respinge sau sa te faca sa fii respins