| Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981 a întrebat:

am facut update la ets 2 cu versiunea de 1.28 dupa ce se termina de descarcat versiunea si pornesc jocul din steam zice {preparing to launch ets 2 } si tot apare aia ce.asi putea sa-i fac? funda!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Restart la steam sau/si la pc.

| Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981 explică (pentru N0xEterniS):

Cum dau restart la steam?

| N0xEterniS a răspuns (pentru Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981):

Deschide steam'ul si in colt stanga scrie steam. Apasa si click pe exit, dupa intra iar.