| UsersBoss a întrebat:

Am fifa 15 dar merge foarte sacadat iar fifa 14 merge perfect. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihaiwz98 a răspuns:

Cerintele de sistem ale lui fifa 15 sunt mult mai mari comparativ cu fifa 14. Pune-ti jocul la setari mici

| UsersBoss explică (pentru mihaiwz98):

Si cum sa fac asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru UsersBoss):

Intri in optiuni si reduci rezolutia si celelalte optiuni pana nu iti mai merge in reluare

| UsersBoss explică (pentru anonim_4396):

La rezolutie nu pot alege decat 1820x720. Nu imi da alta varianta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UsersBoss):

Nu am auzit de asa rezolutie in viata mea laughing. cine stie. oricum, trebuie sa ai alte chestii cu "high", pune si tu toate pe medium si vezi cum iti merge, daca nu le low.

| UsersBoss explică (pentru anonim_4396):

Atunci am sa il iau de alt undeva. De unde zici ca ar trebui sa il iau?

| anonim_4396 a răspuns (pentru UsersBoss):

Ia-l de unde vrei dar tot la fel va fi. da toate optiunile pe low, si asa va manca mai putin ram, vram si procesor si jocul nu va mai merge in reluare.