| Bertro a întrebat:

Am GTA SAN ANDREAS si as vrea sa imi schimb schinul la om. eventual sa fie alb. dar nu stiu cum sa il schimb daca ma puteti ajuta sa imi dati linkul la un skin si sa imi spuneti cum sa il folosesc.

1 răspuns:
| Traianosik a răspuns:

Poi eu zic sa faci 100% la Barbara si la Katy si sa iei uniformele de politist si medic si sa le pui pe Carl. Arata mai bine fara skin-ul lu Sweet sau Smoke. Desigur ca si mie imi place sa schimb skin-ul dar nu stiu cum si iti sugerez sa faci asa cum ti-am zis. 100% la fetele alea 2. Ca sa afli informatii despre ele dai pe youtube: GTA SAN ANDREAS HOW TO GET ALL CJ'S GIRLFRIENDS. Funda?