| Andrey_Andrey_1990 a întrebat:

Am in Asus NeTBooK x501u are processor 1.2 dual core 4G ddr3 Placa video amd vision nu stiu dar cred ca e de 1G hdd 500 as vrea sa stiu si eu ce jocuri pot juca Dau funda+vot+3 euro pe telefonn la cele mai frumoase jocurii la sfarsit lasati nr de telefon va multumesc

Răspuns Câştigător
| TestPetrut a răspuns:

Oho ai un pc bun aproape ca a meu dar am 4 gb ram deci iti vor mergela medium la detalii:::::
Battlefield3
Assassins creed 1, 2, sau 3
Cod mw2, 4mw, mw3, black ops
Nfs mw 2, HP
Borderlans
Batman arckahm city nu stiu daca asa se scrie dar e superb poti sa zobori in joc :X
Hitman absolution
fear 1, 2, 3 sunt de groaza mi-e frica si sa deschid pe 1 ca e cel mai de groaza
Combat arms
Dirt 2 sau 3
Cam atatea stiu care le-am terminat sper sa le joci si sa te bucuri de ele si mai e gta4 sai cs source sau global offensive sau 1.6 stiu ca iti vor merge la detalii low nu vrea decat o fundita puppy dog eyes nu vreau bani pe tel oh go on am abonament happy