| GABRIEL78 a întrebat:

Am inceput sa joc minecraft de putin timp am jucat in singleplayer dar dupa vreo cateva zile m-am plictisit. Asa ca as vrea sa joc in multiplayer. Caut pe cineva cu care sa joc in multiplayer. A da caut si un server frumos mod survive mersi mult
dati add cine vrea sa supravietuiasca cu mine happy skype: me_gabri3l.DAU FUNDA. MERSI!

1 răspuns:
| speedy10 a răspuns:

Dar de ce nu joci online pe net sunt sute de playeri care o sa te ajute sa inveti mai bine cauta pe www.gametracker.com