| MariusIulian a întrebat:

Am incercat sa instalez jocul doom 3 dar dupa ce dau mount la cd2 se blocheaza calculatorul. O solutie?

Răspuns Câştigător
| Raydar a răspuns:

Da,dar nu poti fi sigur de problema,ai antivirus? daca nu ai,nu cred ca mai trebuie sa te lamuresc,dar daca ai vezi k e posibil ca imaginea sa fie corupta, si calculatorul tau, sa se blocheze in incercarea de a o "descifra"...Sau e posibil sa ai o problema hardware. daca vrei mai mult ajutor.id ray. dar94