| alexstb a întrebat:

am instalat fifa 13 si cand vreau sa intru in fifa imi apare o fereastra neagra si dispare! si in folderul fifa scrie *)(FIFA CRASHDUMPÂ_cl1193581_2013.09.01_09.25.45 dmp) dau funda pentru cine ma ajuta sa rezolv asta va multumescwinking

2 răspunsuri:
| tacea112 a răspuns:

Nu il primeste placa video, iti trebuie o placa de 64 biti, 1024 mb ca sa mearga, eu am o placa 120 biti si 2gb si nu cred ca este joc sa nu mearga, abia astept sa apare gta 5 pe pc ca sa ma joc

| Elvis1398 a răspuns:

Ai incercat sa copiezi crack-ul?