| NeXtW0WDeLiCe a întrebat:

Am instalat fifa 2001, totul bine, merge dar cand dau sa joc un meci imi iese din fifa. zice "" Fifa. 2001. exe has stop working"" am windows 7. FUNDA

4 răspunsuri:
| CristiSeeker a răspuns:

Poate sa fie o problema de compatibilitate cu sistemul de operare. Dai click dreapta pe iconita jocului(ce din care il accesezi) -> properties -> compatability si alege de acolo WinXP SP2/SP3/Win98...si bifeaza casuta repectiva pentru a rula intodeauna ca administrator. Sper sa te ajute, bafta!

| NeXtW0WDeLiCe explică (pentru CristiSeeker):

Nu a mers. tot la fel :-s

| NeXtW0WDeLiCe explică:

Nu a mers. straight face

| CristiSeeker a răspuns (pentru NeXtW0WDeLiCe):

Imi pare rau, alt sfat nu stiu sa iti dau. Daca aflu ceva nou te anunt.