| donnie112 a întrebat:

Am instalat Hitman Absolution pe laptop dar nu-mi merge, adica m-am uitat pe net si ar fi trebuit sa-mi mearga foarte bine, am incercat otate posibilitatile si nu i-am dat de cap.
Processor i3 - 2.30 GHz, Placa video nVIDIA geforce gt 1 gb, Memorie 4 GB. Va rog ajutati-ma!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GEOgeorge456 a răspuns:

Incearca sal deschiz cu steam

6 răspunsuri:
| GEOgeorge456 a răspuns:

Poti spune ce problema are nu intra in joc se opreste...

| donnie112 explică (pentru GEOgeorge456):

Prima data cand l-am instalat a intrat in joc, numai ca atunci cand am incercat sa incep prima misiune s-a blocat, dupa asta l-am dezinstalat si l-am instalat din nou, a trebuit sa ii bag crack pentru ca nu intra in joc pur si simplu, dupa sta imi da o eroare, ceva gen 'dont sent..."

| donnie112 explică (pentru GEOgeorge456):

Dar nu stiu cum sa-l deschid cu steam...sad

| GEOgeorge456 a răspuns (pentru donnie112):

Scrie sus games si dai add a non-steam... si browse Hma.ese e in folderul Hitman Absolution vezi aici http://www.youtube.com/watch?v=jA3vpvUxEHw

| donnie112 explică (pentru GEOgeorge456):

Multumesc mult, merge big grin

| GEOgeorge456 a răspuns (pentru donnie112):

Cu placere si la mine a mers asa

| GEOgeorge456 a răspuns (pentru donnie112):

Incearca sal deschiz cu steam