| eusunt7 a întrebat:

am intrat in nVIDIA control panel la ets2 si am facut niste setari la grafica si cand intru in joc nu se observa nici o diferenta
Cum pot sa remediez problema?

3 răspunsuri:
| eusunt7 explică:

Am zis in control panel si am schimbat la antialiasing fxaa, setting 4x, transparency multisample etc fara nici un efect

| IanysJmk a răspuns:

Ce setari ai facut/vrei sa faci? Ai modificat setarile in control panel sau in GeForce Experience? Explica problema.

| eusunt7 explică (pentru IanysJmk):

Am zis in nVIDIA control panel si am schimbat la antialiasing fxaa, setting 4x, transparency multisample etc fara nici un efect