| Dragosas a întrebat:

Am jocul Mount & Blade Warband demo-ul si nu stiu cum sa-l activez si am serial key si nu stiu cum sa-l activez! Daca imi raspundeti voi fi foarte recunoscator!(Funda!)

4 răspunsuri:
| PiatrăAscuțită a răspuns:

Salut,te-am m-ai ajutat cu aceasta problema, ok nu te ingrijora, nu e ceva grav, deschizi jocul si iti apare o fereastra cu ceva ca jocul este demo, dai la Enter your Serial Key aici iti apar 4 casute unde vei scrie respectivul Serial Key. Dupa ce ai terminat de scris Serialul dai Activate, si se deblocheaza. Daca iti da Incorect Serial Key insemna ca l-ai gresit si trebuie sa mai incerci. Daca da Serial Key not proceed inseamna ca respectivul Serial a fost folosit de alt jucator de Mount and Blade Warband. Spune-mi, te rog de unde ai Serial Key?

| Anonimus247nmn13 a răspuns (pentru PiatrăAscuțită):

Ce serial key trebuie sa scriem? La naiba nimeni nu stie un cod care sa mearga... tu ce cod ai pus ca sa joci de unde l-ai luat sau pui la nimereala?

| PiatrăAscuțită a răspuns (pentru Anonimus247nmn13):

CLJX-JSHD-NDGQ-Z9FA
GAFH-BDRX- 4APZ-BSCS
AZKW-3WJR-YW7L-P9BW

Incearca-le pe astea. La mine a mers primul.

| Anonimus247nmn13 a răspuns (pentru PiatrăAscuțită):

Nu merge nici unul si nici unul care il gasesc pe net. ce sa fac?