| anonim_4396 a întrebat:

Am jucat candva demult, cam prin anul 2000+ nu stiu sigur... dar stiu ca era un joc foarte super, pot sa-l descriu putin: genul era strategie, stiu ca locul era sub pamant si indicatorul mouse-ului era o mana verde. Tu controlai o armata de goblini verzi, puteai intra in ei, ii puteai lua in mana.Mai pot spune ca era ceva de genul warcraft 2002-2003.

1 răspuns:
| haicumine21 a răspuns:

Sunt sute de jocuri gen descrierea ta trebuie sa ne spui mai multe ca sa te putem ajuta!