| FreeStyle a întrebat:

am jucat odata un metin2 in care la lv1 primeai un item(un fel de inel) cu care scriai codul de gm si primeai itemul. stie cineva cum se chema?

9 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Metin 2 tim sau metin 2 lunaris, Fundita?

| FreeStyle explică (pentru iCappy):

Nu e nici unul..deci dadeam click pe inelu ala..si scriam codu de la item..si imi aparea in inventar...si acolo la misiuni imi dadea si lista cu codurile disponibile

| FreeStyle explică (pentru iCappy):

Gata l-am gasit!

| iCappy a răspuns (pentru FreeStyle):

Cum se numea?

| FreeStyle explică (pentru iCappy):

Metin2SF

| iCappy a răspuns (pentru FreeStyle):

Ma apuc si eu de el creca.

| FreeStyle explică (pentru iCappy):

E off

| iCappy a răspuns (pentru FreeStyle):

Pff inseamna ca ori serverul e inchis ori se fac modificari...Da eu tot merit funda, nu-i asa?=]]]]]
P.S. ala de la imaginea de la profil esti tu?
Ca imi pari foarte cunoscut.

| FreeStyle explică (pentru iCappy):

Da..eu sunthappy