| CRC98 a întrebat:

am laptop-ul putin ca-m slabut pentru jocurile foarte moderne si as vrea sa-mi ziceti niste jocuri de 1 gb ram windows 7 32 bit cu a fi de exemplu Gta San Andreas, Cs 1.6 1.8, minecraft etc...

Funda care imi zice cele mai bune jocuri cu o grafica buna cat de cat!

3 răspunsuri:
| CRC98 explică:

Alte jocuri straight face numai stiti?

| XCalinStelistuX a răspuns:

Trackmania

| WarGaming a răspuns:

Pai uite aici : Hitman 2, Far Cry 2, Rayman (nu are nu stiu ce grafica dar mi se pare interesant), wow(world of warcraft), samp(san adreas multiplayer), Metin 2, Amnesia sper ca te-am ajutat, funda?