| anonim_4396 a întrebat:

Am luat ban pe cs (pe motiv ca foloses coduri [Hack]) nu folosesc era un admin Terorist si avea un scor mai mic decat mine cu 300 si zicea ca folosesc hack ca nu-i correct ce fac el este admin si eu eram la CT si desigur ca experienta isi spune cuvantul.
Eu nu foloseam coduri jucam normal si am luat ban.
Am folosit o cerere unban dar naveam dovada ca am luat ban ca eram codat si naveam dovada ca eu nu foloseam coduri.
Imi zice si mi-e cum scot banul.

2 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Pai cere-i dovada la adminul care te-a banat, pentru a te bana pe motiv de cod, adminul trebuie sa aiba o poza sau un video ca dovada. Ii poti cere pe forum acest video sau aceasta poza si daca nu are atunci ii poti spune Ownerului despre asta, si ii poti face reclamatie adminului pentru abuzbig grin

| sEEds01 a răspuns:

Pai cere-i dovada adminului care te-a banat, pentru a te bana pe motiv de hack, adminul trebuie sa aiba o poza sau un video ( DEMO ) ca dovada.
Ii poti cere pe forum acest video sau aceasta poza si daca nu are atunci ii poti spune Ownerului despre asta, si ii poti face reclamatie adminului pentru abuz si neexperienta.
Funda? big grin