| VladutzVlad a întrebat:

Am luat destroy pe un counter si acum nu mai merge nici unul. L-am dezinstalat pe cel vezi, am sters tot ce aveam de counter in pc, am luat altul, al descarcat un config default de pe net si tot nu merge nici un counter. Nu pot schimba mana, nu se salveaza setarile, nu merge nimic. Se vede si foarte luminos cu pixeli si nu pot face setarile. cum scap de asta sa fie cs-ul normal?

2 răspunsuri:
| PJaY a răspuns:

Dupa ce ai dezinstalat cs du-te acolo unde a fost instalat si sterge ce a ramas, daca nu merge nici asa va trebui sa schimbi windowsul.

| M4a1D3aD a răspuns:

Dupa incearca sa-ti iei anti-destroy ca sa nu mai ai probleme cu astea o nu am probleme cu destroy am ip dinamicwinking