| Mynameiz a întrebat:

Am luat destroy pe cs 1.6 jucand pe o mapa de jb,m-am uitat pe Youtube scum sa scap de el, am sters acel CONFIG dar degeaba, ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Salutare. Pluginurile de destroy, în general modifică modele și alte resurse din ce, în editează fișierul cfg etc. Dacă zici că ai reinstalat cs-ul și cu toate astea tot nu merge atunci o să-ți fac eu un tutorial care cred că te-ar putea ajuta, o să las link, îl pun pe Youtube. Poftim https://www.youtube.com/watch?v=-FP9Uclg_9Y&feature=youtu.be

| florinflorescu a răspuns:

Salut, in primul rand restarteaza netu de la reciver, apoi pc-ul.
apoi sterge folderul de cs. apoi reinstaleaza-l intr-o alta partitie.
daca ai cfg nu il mai folosi, refa alt cfg, iti poate baga binduri in cfg. daca tot nu merge da un format la partitia unde ai avut cs-ul. daca tot nu merge reinstaleaza windowsu, dar nu ajungi aici. succes.

| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a răspuns:

Am avut si eu problema asta, am luat cs de altundeva si mergea dar nu mai stiu. Dar daca nu incearca sa reie windowsul

| OfCourseNot a răspuns:

Stergi cs-ul si il instalezi din nouwinking

| Mynameiz explică (pentru OfCourseNot):

Am incercat de mai mult de 10 ori asta