| AntiNoobs a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta de cateva ori si nu mi s-a raspuns, asa ca va mai cer asta inca odata.Cine imi poate da un hack functional, fara virusi si gratuit pentru Facebook Credits?sadsad

1 răspuns:
| An0oNim0uS a răspuns:

Ar trebuie sa ai numele "I'm noob" cum adica ma sa vrei un hack pentru credits pe facebook ba copilule pe tine macar te duce mintea putin adica aia au titamai svr si tu vrei sa ai hack de credits? crezi ca e cs sau metin sau sa-mp sau ce joc mai joci u mine craft etc? Nu exista asa ceva si daca o exista no sa ajunga fix la tine acest hacklaughing Si mult succes cu "hacku-rile" (fake-urile)alea ale tale. Si oricum nu mai puneti degeaba asta cu "Dau funda" ca maj de pe categoria-sectiunea "jocuri PC/online)" nu dati nici o funda...