| AnnonnymmoussX a întrebat:

Am mai pus intrebarea si o mai pun! Tocmai am instalat BHO (bounty hounds online) si am foarte mare lag. Nu vad nici macar cum merg. Cum il pot face sa mearga mai repede( am laptop cu windows 7)? PS: am schimbat setarile.

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Poate nu te ajuta conectiunea la internet (este un slaba).Sau ai verificat cerintele de sistem? thinking

| AnnonnymmoussX explică (pentru Magnifico):

Da am verificat dar nu cred ca ma ajuta placa video! nu mia tin minte ce placa era! totusi mersi de incercare