| KiLLeRthEb3st a întrebat:

am nevoie de ajutor vreau sa deschid un server de minecraft dar am router vreau sa il deschid sa il hostez am destui bani si nu pot nu vreau cu hamachi ci normal fara lume in lan daca nu se poate normal macar bukkit nu stiu cum sa fac sa il deschid ceilalti nu pot sa intre pe el ce sa fac am router

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Probabil acum ți se pare o joacă, crezi că poți să plătești doar pentru prima lună, dar pentru următoarele, ce faci? Sunt destul de scumpe prețurile și nu cred că îți va conveni lună de lună să scoți bani de la tine din buzunar. Uite un link : http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5y8MHjB8Qus