| TellaPro a întrebat:

Terraria: Am un server pe terraria dar nu stiu... Vreau sa ma joc cu cineva (numa cu cineva) ca pe altii nu-i accept pe server (sau poate doar un prieten de-al lui) si daca fac cu bukkit tot imi trebuie hamachi... si cu serveru normal. Daca vreti ajutati-ma sau cine are hamachi sa-mi dea iddu sau parola sa-l bag

Răspuns Câştigător
| SlenderMan299 a răspuns:

Joaca-te pe gameranger funda?

| TellaPro explică (pentru SlenderMan299):

Cum adica gameranger?

4 răspunsuri:
| TellaPro explică:

PS: Sa se joace cu mine pe serverul meu

| calian a răspuns:

Salut as dori u sa ma joc pe server tau contacteaza-ma la id: calian_alexandru
si slnder are dreptate cauta aici http://www.gameranger.com/ downloadezi urmezi instructiunile si itit faci server