| meastylin a întrebat:

am nevoie de niste conturi la animaljam si la club cooee cine imi da cont la club cooee frumos si daca se poate cu cc dau funda okey si la animaljam vreau un cont simplu numai sa aiba animal dragut, daca aveti cont la club cooee cu cc si nu vreti sal dati am o solutie va dau contul lu Riana_ana care e fata si are cc si voi imi dati contul vostru am nevoie de un cont de fata la club cooee asa ca subcces

1 răspuns:
| Mada_Madalin_1991 a răspuns:

Sall tiam facut momentan unul e cu numele tau si cu parola Romania.