| sorynm a întrebat:

Am nevoie de niste servere cs care dau admin gratis.
Sa nu fie goale, ci putin "populate" happy
Tin redirecte, am mai fost admin pe un server si joc cs de 3 ani.
Siiii, cuvantul magic, FUNDA! >:

30 răspunsuri:
| aiCEVAcuMINE a răspuns:

Connect 109.98.108.104:27015 proaspat

| DjDOCALyN a răspuns:

Romaniabz.zapto.org server nou deschis!
212.97.187.26:27015 GOGOG
redirecte maxim 2-3 ore!winking

| ImAnonymous a răspuns:

Csc.laleagane.ro classic, deschid recent, intra si poti avea sansa la admin gratis.

| GabytzGabytzu a răspuns:

Host Name: Romania Zone Adrenaline
Ip adress: cs.sasnet.eu
Sloturi Server: 32
Site Server: http://wwwgabytzugamingforfun.blogspot.ro
Hosting Server: http://wwwsasnet.eu

| flame96 a răspuns:

Intrati pe PGL.OneGame.Ro avem nevoie de admini care sa tina redirecte;)
Pentru admin http://onegame.ro/forum/
sau Y! M zp. flame
Bafta

| dandanielflorin a răspuns:

195.154.56.84:27016 admin free intra si vb cu mine pe server si ati dau admin

| Bocioc a răspuns:

Gl.Steptm.Com este servarul meu se dau si admine pentru mai multe detalii intra pe servar.Ip servar 46.102.116.128:27015 E servar nou facut in data de 28.01. 2014

| Gmn_Alex_1997 a răspuns (pentru Bocioc):

Vreau eu admin. am experienta de 4 ani! facebooku meu daca esti interesat. https://www.facebook.com/AlexGemex

| Crissuu_Geoo_1997 a răspuns (pentru Gmn_Alex_1997):

Connect Gold.BzG.Ro! Caut adminii!

| Elaran a răspuns:

Connect feel.wlg.ro

| dragooosh a răspuns:

Mda si ce folos ca nici un server nu merge ai dat de cine trebuuie eu conduc mai multe de202 server si is toate fule nu stiu daca ai si tu loc pe ele dar adminele is mai sus de 20 euro funda ii dau unul sal incerci cs.csblackdevil.com zm.csblackdevil.com
jb.csblackdevil.com
cs.cstopz.ro
cs.dark.ro... success is fule Funda la 20 euro big grin

| Bischitz a răspuns:

Intra pe Bischitz.Zapto.Org se dau admine Gratis!

| dArKaNgEl88 a răspuns:

Apocalypsa.zapto.org se da admine

| Madalyn91 a răspuns:

Connect Star.csblackdevil.com sau 89.44.246.33:27015 Caut admini de noapte intre orele 1 - 6 dimineata ....sau de la ora 7 dimineata pana la ora 12! Serverul este full non stop 32\32...

| DARKSHOT a răspuns:

Connect MD.REALCS.RO / IP: 89.40.233.213 / MOD Classic*

| Crissuu_Geoo_1997 a răspuns:

Connect Gold.BzG.Ro! Caut admini! Primi 10 playeri au admin free! Go Go Go!

| Mortu_George_1996 a răspuns:

5.12.90.39:27015 este mod zm se dau admine la 10 ore jucate pe sv, e super tare faci si ammo foarte rapid la un zm faci cam 60 de ammo...intrati nu o sa va para rau

| andrew800 a răspuns:

Asta-i mai nou si e tare si dau adminewinking ip:95.64.86.51:27015

| tecktonell a răspuns:

Intrati pe Braial.Linecod.Com ip sv 89.33.242.182:27015 Este Nou si Foarte Frumos cu pluginuri Noi COncursuri etc + Admin Free la o activitate pe server Buna

| Dolce_Alynutzu_1995 a răspuns:

5.12.88.222:27015 cel mai smecher zm sau luati id adrianfoc

| deiutzu97 a răspuns:

Intra pe sv meu cs.blackun.ro caut admini sau daca nu iti merge bag ip-ul asta:185.36.253.150:27015 si ai admin! Iar daca aduci multi playeri poti ajunge co-ownerwinking

| Soryn_Barbu_1999 a răspuns:

Connect zm.devil.ro

| Soryn_Barbu_1999 a răspuns:

Connect Zm.Gamez-Arena.Com se dau admine si vip pe 1 euro intra si ma gasesti cu numele CoSmIn sau il gasesti pe ToxYk id : sorynbarbu147

| Smecheru_Barni_1995 a răspuns:

Caut si eu

| DrogXPp a răspuns:

Iintra pe sv asta 193.84.64.222.:27016 e sv mod Furien e tare dau admin si caut si playeri va astept

| R3sPaWn a răspuns (pentru DrogXPp):

Sall. imi dai si mie?

| SooyeonN a răspuns (pentru DrogXPp):

Sall