| Adi_Adita_1998 a întrebat:

Am nevoie de niste servere cs care dau admin gratis.

Sa nu fie goale sa aiba un minim de playeri

Tin redirecte 2 ore, am mai fost admin pe un server si joc cs de 2 ani.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Adminele nu se obțin „moca",ci prin multă muncă, seriozitate, caracter, etc. Mai găsești servere care dau admine pe gratis, dar sunt vai de capul lor. Succes!

| Adi_Adita_1998 explică (pentru anonim_4396):

Nu man caut un servar care are nevoie de staff. Avand un staf servarul este popular. Deaia servarele de care zici tu ca dau admin moca sunt vai de capu lor dar ei recruteaza admini gratis pentru a forma un staf si de a cladi un servar fain love struck acum depinde si de fondator cat de interesat este de servar.

| Kene a răspuns (pentru Adi_Adita_1998):

Global.Bemgaz.Ro (Respawn)