| KingAttack27 a întrebat:

Caut un server de samp cu putine bug-uri de tip RPG. Sa fie ceva asemanator cu b-zone/og-times/bugged si sa am sansa la admin/helper 3 dar de preferat admin. DE CE? Pentru ca am experienta ca admin, ma descurc cat de cat si am fost admin pe multe servere. Serverul sa aiba minim 20 de playeri.

6 răspunsuri:
| SuntDur a răspuns:

Rpg.fastone.ro

| Sarmala a răspuns:

Sper sa iti placa!

| KingAttack27 explică (pentru Sarmala):

Si care o recomanzi?

| KingAttack27 explică (pentru Sarmala):

Si ce server o recomanzi?

| sevraj155 a răspuns:

Buna! Am inceput o noua serie de gaming daca iti plac jocurile ma poti sustine aici : https://www.youtube.com/watch?v=YOPMtSOgQng o zi buna in continuare si scuze daca v-am deranjat!

| sevraj155 a răspuns:

Bravo