| Canabis011 a întrebat:

Am nevoie de un expert in metin care imi poate explica ce trebuie sa fac si cum! Care imi poate zice ces alea moduri si cum se fac! care imi poate zice cum sa fac sa scad mult de ex eu joc pe metin 2 steel si multi de acolo scad cu toate skilurile poate maimult de 200k HP! Cum fac asta? Cine ma poate ajuta ma gaseste la id mr.domino97! Primeste si funda!

Răspuns Câştigător
| Lik3BoSS a răspuns:

Modurile le iei prin donatii, modurile sunt niste iteme cu bonusuri la alegerea ta depinde si ce metin joci pe unele poti pune 10000 int, str, vit etc pe unele poti pune doar 1000 pe unele 100 happy

| Canabis011 explică (pentru Lik3BoSS):

Eu te sfatuiescsa intri pe Metin2 Steel si sa vezi cum ee! As avea nevoie sa-mi spui ce bonusurisami pun pentru a avea HP mult si sa dau mult damage!

| Lik3BoSS a răspuns (pentru Canabis011):

Pai depinde cat intratongue pune PV bineinteles si depinde ce rasa esti daca esti razboinic pune tarie(putere, strenght)daca esti ninja pune dexteritate(flexibilitate, dexteritiy)sau daca esti saman sau sura pune inteligentahappy
ca sa dai dmg mai mult pune dupa cum ti-am spus mai sus +semiom, critica, patrunzatoare iar cas a rezisti mai bine si aici depinde de metinhappy daca poti(daca sunt acele bonusuri pe steel)pune pe 6/7(bonusurile alea de jos) de exemplu rezistenta ninja tare impotriva ninja, rez warior tare impotriva warior iar daca nu ai acele bonusuri pe steel ti-as recomanda sa pui unde intra pv, rez sabie, rez 2 maini, rez pumnalehappy sper ca te-am ajutat bftwinking