| AndreiTrifan a întrebat:

am niște întrebări în legătură cu site-ul hellcase acolo unde se poate deschide cutii cs go, vreau sa știu dacă site-ul este legit, dacă poți baga skinurile care îți cad în cs go și as mai vrea sa știu prin ce metoda poți baga banii în acel site. Va rog dacă știți sa ma ajutați! Dau funda?!

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Salut!

Eu am băgat multe skin-uri prin hellcase. Am si prieteni care au băgat deci este destul de legit. Cat despre băgat bani, se baga cu cardul. Mi se pare însă că ai si optiunea sa bagi prin g2a wallet, steam wallet sau paysafe.

| AndreiTrifan explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Ar fi chiar bine daca ar avea metota prin steam wallet, poti verifica te rog frumos daca exista si metoda asta?

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru AndreiTrifan):

Am verificat si din pacate nu are. Iata cele 8 optiuni:

Skrill
Transfer bancar
Bitcoin
Neteller
Qiwi
Union Pay
WeChatPay
Carduri

Cam asta este.

| AndreiTrifan explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Iti mulțumesc mult pentru informatii!

5 răspunsuri:
| AndreiTrifan explică:

Iti multumesc mult pentru informatii!