| KiskiriCosmin a întrebat:

Am niste nevoie de ajutor in a creea un server de minecraft non-Hamachi, eu I-am facut port forwarding dar nu ma pricep ce sa fac in continuare! Daca ma puteti ajuta sa il deschid primi co-owner + funda! Add Skype ionita.cosmin2 sau YM kiskiricosmin

1 răspuns:
| TeOLica a răspuns:

Te pot ajuta eu dar trebuie sa stii sigur sa configurezi un server de minecraft daca stisa bagi pluginuri sa repari erori etc, te pot ajuta cu un host ieftin ca sa nu il mai faci prin hamachi si iti ofer si dns + categorie cu drept de administrare + grad "detinator server" in comunitate + reclama pe google + anti flood. Daca te intereseaza si sti sigur ca esti serios si nu ai 12 ani si te-ai hotarat si tu sa faci.Ma poti gasi la:

ID MESS: bemgaz
ID SKYPE: teomagic3