| vaseavasea4141 a întrebat:

cine vrea sa ma ajute sa-mi fac un port forwading si cu no-ip ca vreau sa-mi fac server de minecraft pe care sa intre oricine nu doar eu si nu vreau hamachi sau tunngle add skype:

vaseavasea4141 cine ma ajuta primeste funda

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Port forwading faci din router depinde ce router ai si cu no ip intri iti faci cont scrii datele acolo dupa primesti o confirmare pe mail si gata

| AdrenalinTm a răspuns:

+ca pentru server iti trebuie o latime de banda mare si un PC bunicell

| vaseavasea4141 explică:

Ma nu-ti fa grij de pc tu ajuta-ma sa-mi fac un port din asta
ca sa poata intra si alti