| iCrex a întrebat:

Am o foarte mare problema in legatura cu contul meu de league of legends. Intr-o dimineata (10.11.2015) am intrat pe cont sa joc cu 2 prieteni ( vorbeam cu ei pe skype). Dupa ce am terminat meciul a aparut pe ecran ca cineva s-a conectat de pe alt computer. M-am speriat putin dar dupa am crezut ca e o doar o eroare. Am iesit de pe lol si am intrat innapoi. Cand am scris id-ul si parola scria ca sunt gresite. Am mai incercat o data, tot la fel. Dupa am incercat sa scriu tasta cu tasta si tot nu a mers, atunci mi-am dat seama ca mi-am pierdut contul. Dupa prietenul meu de pe skype a spus ca e logat contul meu si a vorbit cu el. La intrebat cine e iar el a zis: Nu te intereseaza si sa imi cer scuze. Dupa care mi-am cerut scuze chiar daca nu stiam de ce si am spus inca o data sa imi dea contul innapoi ca am donat pe el. El a spus ce skinuri am si eu i-am raspuns ca 3. Dupa a mai stat putin fara sa zica ceva si a iesit. Acum am venit de la scoala si am decis sa va intreb pe voi ce sa fac. Sunt foarte ingrijorat deoarece am donat (nu chiar o suma mare) si as vrea macar skinurile innapoi nu ma intereseaza asa de mult contul pentru ca pot sa imi fac altul dar nu voi avea skinurile.

Va rog ajutati-ma, ori ce sfat e binevenit!

1 răspuns:
| iCrex explică:

Sper ca intelegeti ce am scris deoarece am scris grabit si am ratat cateva semne de punctoatie si poate si cratime