| aditzache123456 a întrebat:

Am o intrebare cam cine joaca jocul Dragon city? Am cam nevoie si eu de niste prieteni stiti voi...in caz de jucati jocul. Jocul este de pe facebook. Deci ati putea sa-mi lasati linkul de pa profilul vostru de facebook pentru a va da add si cel care ma ajuta cel mai mult pe dragon city ii dua funda ( nu e greu doar cateva click-uri =] PS : chiar si daca nu primit funda alti va ramand dator big grin ca chiar am nevoie de prieteni...

2 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Id meu de facebook:danysmecherutzul
Am aceeasi poza ca si la profilul de pe TPU cred.Eu sunt level 17 pe dragon city.

| aditzache123456 explică (pentru bumtzbumtz):

Poti sa dai link-ul de la profil ca nu te gasesc...